1 / 7
Се продава стан над Комерцијална банка-реновиран
1.000 €
02.02.2023 13:00

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Над комерцијална Банка

Се продава стан над Комерцијална банка-реновиран

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Sasha
Потврден огласувач
078200205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам