1 / 3
Ger Cirkular moze i zamena
100 €
Цената не е фиксна
17.05.2023 18:27

Струга / Струга

Profesionalen Cirkular vo odlicna sostojba, masina mnogu jaka sto ne se najt lesno, masinata e mnogu malku rabotena samo e sedena po garazi. Mu trebit samo malu cistenje i ke se gledat ko nova,
1200w
7000 obrtai vo min, sto retko go imat vo drugi masini

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам