1 / 1
Печатење на чаши - Pecatenje na casi
250 МКД
Цената не е фиксна
09.05.2023 10:49

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Печатење на чаши со слики и текст по ваш избор
Брзо, професионално, квалитетно
Цена од 250-350 ден во зависност од чашата дали е бела, со обоена внатрешност или со рачка во форма на срце

* Можи плаќање на фактура

Локација : Нов пазар прв кат (до ресторан "кај Гајдарот")
Тел : 078/ 28 38 66

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од: Претпријатие

Премиум Офис
Васко Карангелески - Нов пазар
Потврден огласувач
078283866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам