1 / 5
Viljuskar STILL R70/45 kreva 4500 kg 1998 god
11.900 €
Цената е фиксна
04.03.2023 11:36

Кичево

Prodavam Viluskar Still
R70/45
Dizel
Sopstvena tezina : 6500 kg
Kreva 4500 kg
Visina 4 m
Avtomatski otvarac na viluski
Avtomatski levo desno

Perfekt sostojba
Novi gumi

Sega uvezen od Svajcarija

Cena 11.900 eur
Cenata e fiksna ! Bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Info
Потврден огласувач
078321631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам