Се продава куќа со двор во с. Жван
1 €
18.01.2023 16:37

Демир Хисар

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

С. Жван

Се продава куќа со површина 100 м2 во с. Жван со дворно место 500 м2.
Цена по договор.

Информации на тел. 077 700 086

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stefche Lazarevski
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам