1 / 12
Stan vo Ohrid centar
1.600 €
24.03.2023 08:22

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

49 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Slavej planina

Prodavam stan na ul. Slavej planina vo gradba vo poodminata faza. Stanot ima 49 m2 i se naoga na treti kat od cetiri.Se ocekuva da bide zavrsen za 3 do 4 meseci.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
078810750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам