1 / 2
Prodavam MacBook Pro (16-inch, 2019)
1.100 €
07.02.2023 23:21

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i9

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam MacBook Pro (16-inch, 2019)
Processor 2,3 GHz 8-Core Intel Core I9
Memory 32 GB 2667 MHz DDR4
SSD 1TB
Graphics AMD Radeon Pro 5500M 8Gb
Graphics Intel UHD Graphics 630 1536 MB
Nadvoresni mali ostetuvanja pokazano na slikite, inace vo odlicna sostojba.
Cena: 1.100 evra

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Nebojsa
Потврден огласувач
070322666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам