1 / 5
OPEL VECTRA 1.6 16V 74KW PLIN
1.100 €
23.03.2023 19:25

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Registrirana do avgus
Atestiran plin mala potrosuvacka
Novi gumi pred 1 mesec
Kolata e zelena boja lepena e so bela folija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vasil
Потврден огласувач
078705864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам