1 / 4
ryzen 9 5900x rtx 3090
2.500 €
Цената е фиксна
02.05.2023 17:35

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

AMD Ryzen 9

Тип на хaрд диск:

SSD

ryzen 5900x
rtx 3090 fe
32gb 3200mhz
asrock x570 taichi
240mm argb vodeno ladenje
750w 80 plus gold
2tb gen 4 nvme ssd
cooler master h500p argb
white cable extension

cenata e fixna

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
074200151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам