1 / 6
Машина за мелење месо
600 €
29.01.2023 13:03

Куманово / Куманово

Машина за мелење месо
Користена еден ден
Потекло Русија
Инфо 070641665

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071502335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам