1 / 4
Lenovo Yoga c740 2in1 i7 Touch + Pen
32.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
18.01.2023 22:28

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava Lenovo YOGA c740 2in1 i7 so Touch screen I vkluceno penkalo kako i originalniot polnac.

Specifikacii:
Intel i7-10510U
8GB RAM
512 GB SSD
Windows 11 Home

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Gorjan
Потврден огласувач
071872572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам