1 / 5
Traktor Imt 539
55 МКД
15.02.2023 22:08

Велес / Велес

Se prodava traktor Imt 539
Domakinski cuvan i odrzavan kako nov
Registiran
Za povise informacii na brojot
076222082

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Jasmin
Потврден огласувач
076222082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам