1 / 12
Golf 5 Plus Perfekten 1.9tdi 105 konja
4.400 €
Цената е фиксна
5.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2023 09:54

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Tip-Top bez nikakvi dopolniteni vlozuvanja, mnogu stegnato vozilo, moze da se proba vo sekoe vreme, odlicen i za pocetnici.
kesh cena 4.950€
Koj e za extra vozilo neka poveli.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Viktor
Потврден огласувач
078349459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам