1 / 10
GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2007 Registriran
5.200 €
Денес 00:56

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava golf 5 plus
2007 godina
1.9 tdi dizel motor
Registriran do 07.2023
Servisiran
Klimatronik
Tempomat
Elektrika na retrovizori
Elektrika na site 4 prozori
Podesuvanje na volan po visina i dubina
Radio so mp3
2 original kluca so dalinsko dvata.
Golfot se vozi sekoj den.


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RUZHDI
Потврден огласувач
070272627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам