1 / 5
Samsung note 8 black 6GB ram
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.03.2023 20:56

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung note 8

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava samsung note 8
Pojakata verzija 6 GB ram 64 gb memorija
Za americhki pazar so znaci na koristenje
Mozhe zamena so moja doplata

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Oglasuvach BT
Потврден огласувач
071380606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам