1 / 7
Honda varadero
5.500 €
03.02.2023 18:16

Виница / Виница

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2004

Модел:

Varadero

Километри:

40000

Prodavam
Honda varadero

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
078662832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам