1 / 10
Touran 1.9 2006 Automatik
4.600 €
19.01.2023 10:58

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Volkswagen Touran 1.9 TDI 77kw-105ks.
Automatik
Proizveden 2006 god
Registriran do 23.05.2023 god.
Zatemneti zadni stakla.
Zimski gumi.
Vo super sostojba.
Sa poveke info:
071420551

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Senad
Потврден огласувач
071420551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам