1 / 6
Vodootporni,nelizgacki so krzno-Novi
1.500 МКД
Цената е фиксна
05.02.2023 19:36

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

38

Боја:

Бела

Preubavi cizmi sosema novi
Cena fiksna i bez razmeni!!!
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам