1 / 1
Original parocistac Fiseldem 100 GRADI STEAMATIC 2
4.000 МКД
03.04.2023 13:45

Прилеп / Прилеп

Se prodava ispraven i mnogu malku koristen parocistac Fiseldem 100 GRADI STEAMATIC 2 so site propratni delovi.
Idealen za cistenje i dezinfekcija na podovi, tepisi, namestaj, plocki, sanitarija, prozori itn.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078301499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам