Baram frizerka/frizer plata 500 evra
500 €
26.01.2023 09:34

Аеродром / Скопје

Категорија:

Фризер/ка, Козметика и Убавина

Пол :

Женско

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram frizerka, plata 30000

Категорија: Вработување / Нудам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам