1 / 3
SE PRODAVA OPEL VECTRA
9 €
17.03.2023 18:30

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1990

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Za poveće info na brojot 075 360 251

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
.
Потврден огласувач
071288623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам