1 / 4
Зимски гуми hankook со бандажи 13"
3.000 МКД
05.03.2023 11:43

Штип / Штип

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

13

Ширина на бандаж:

5J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

108

Ширина на гума:

165

Висина на гума:

70

Дијаметар на гума:

13

Продавам 2 зимски гуми hankook 165-70-13 со челични бандажи 13ки од Citroen Saxo. Гумите се како нови возени само 2 сезони.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Петре
Потврден огласувач
071270503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам