1 / 3
SUPER ZACUVANO DETSKO STOLCE ZA VO KOLA
30 €
Цената е фиксна
20.03.2023 21:31

Битола / Битола

Se prodava super zacuvano detsko stolce za vo kola. Ima 3 nivoa na spustane. Lesno e za montaza.
075348161 Jovan

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
075348161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам