1 / 5
Audi A4 2.0 TDI DSG 190PS
16.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 12:20

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

2017 166 km 2.0tdi 190 ps
Golem servis 2021-12-12 166 km
2 para bandasi 19 so novi letni gumi
I 17 so zimski
Kolata se naoga vo svecka

Автомобилот е опремен со сензори за паркирање напред и назад, шини, влечна лента, стартување без клуч, мултифункционален волан, лопатки, контрола на патувањето, Bluetooth, CD-плеер, Isofix напред и назад, воздушно перниче за патници што се вади, USB, AUX , Старт/Стоп, Греење странични ретровизори, Греење на предните седишта, Податоци за патувањето .webasto, Греење на воланот,

0046723300741 viber ili wp

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mevlan
Потврден огласувач
0046723300741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам