1 / 2
Се продава детски кревет во одлична состојба
5.500 МКД
17.03.2023 20:52

Битола / Битола

Се продава детски кревет, бела боја, димензии за душек 120х60.
Има нивоа. Малку е користен, во одлична состојба е.
Има опција за крлање, можи да видите на линкот(https://www.instagram.com/tv/CZuBh2CD57V/?igshid=MDM4ZDc5MmU=).
Се продава без душек и постелнина, гратис ја добивате завесата од сликата

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Драгана
Потврден огласувач
076611179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам