1 / 9
Polovni Gumi
20 €
31.01.2023 11:50

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

prodazba na polovni gumi info na viber 071334047
225/50/17
234/45/17
185/65/15
205/55/16
215/60/17
245/45/18
205/55/16
195/65/15
225/50/17
225/50/17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од: Претпријатие

Car Lab
Потврден огласувач
071334047
Испрати Е-маил до огласувачот

Polovni Gumi

20 €

Michelin pilot sport 5 225/45/18 2022 godina

24000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам