1 / 5
Итно СЕ ПРОДАВА МАШИНА ЗА ОТВОРАЊЕ НА РАМКИ СО МЕД
1 €
19.01.2023 18:36

Виница / Виница

Итно се продава електрична машина за отворање на рамки со мед во одлична состојба. Цена по договор. Симеон 075-317-488

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Simeon
Потврден огласувач
075317488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам