1 / 12
Se prodava Audi A6 (C6) Avant 2.7TDI V6
7.000 €
Цената не е фиксна
01.03.2023 00:39

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

- Se prodava Audi A6 C6 Avant 2.7TDI V6 132kw 2006/07 godina so S-line oprema
- Registrirana do 12.02.2023
- Garazirana
- Napraven komplet servis maslo 5W-30 castrol, komplet filtri MAN (vozdusen, maslen, naften i polen)
- Novi plocki napred i nazad
- Letni 4 gumi FULDA 225/55/16 (dve novi, dve 50% istroseni) i plus 4 isti bandasi komplet so novi zimski gumi (2)SAVA (2)FULDA
So mnogu dodatna oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075335861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам