1 / 1
Општ работник
1 МКД
21.01.2023 11:01

Аеродром / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Аплицирајте на следниов линк:
www.gann.mk

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
022430282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам