1 / 10
AUDI A4 2.0TDI 143KS 2008GODINA
8.490 €
Цената не е фиксна
23.03.2023 08:00

Велес / Велес

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

AUDI A4
2.0TDI
105KS
2008GODINA
PERFEKTNA SOSTOJBA
NOVI GUMI
2 KLUCA
SERVISNA KNISKA

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AVTO PLAC"KOKI"
Потврден огласувач
075208298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам