1 / 5
Se prodava motorna pila na baterija parkside komplet
220 €
21.05.2023 18:21

Кавадарци / Кавадарци

Parkside motorna pila komplet so polnac i baterija od 2 Ah

Категорија: Останато

Се продава од:

STOLE
Потврден огласувач
078233711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам