1 / 5
Електро Штрафцигери PARKSIDE
1.500 МКД
11.03.2023 14:53

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE.
Наменети за работа под напон до 1000 волти со многу добра изолација.
Изработени од високо квалитетен хром ванадиум челик.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

РИСТЕ
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам