1 / 3
Stan vo gradba od 31m2 Bul. Turisticka - ZDRAVESKI
1.200 €
25.03.2023 13:52

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

31 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2024

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Бул. Туристичка

Станови во градба на бул.Туристичка- Охрид
Квадратури од
Вертикала 1 и 7 🔸31м2
Висок квалитет на градба и модерен инжењеринг.

🔹Ceresit енергетски ефикасен фасаден систем
🔹Термо блокови за цврста градба
🔹Санитарија Herz-unitas
🔹Вградено казанче Grohe
🔹Egger ламинат дебелина 10мм ( избор од повеќе модели)
🔹Плочки по соптвен избор ( од изложбениот салон )
🔹Водоводна и електро инсталација од познати брендови
🔹Инсталација и држачи за клима уред
🔹Краен рок за градба 12.2024
🅿️Паркинг места во гаража (ниво -1)
💶Цени од 1200€м2 до 1300€м2
Без агенциска провизија
☎️За повеќе информации обратете се на:
📞Ѓоко: 078/303-253
📞Јулијана: 076/361-360
Шифра: 0178

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan od 59m2 i 7m2 podrum na Ul. Karpos Vojvoda - ZDRAVESKI

90000 €

Stanovi vo gradba od 31m2 do 70m2 Bul.Turisticka - ZDRAVESKI

1200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам