1 / 4
Se prodava kukja vo Vizbegovo
1 €
21.03.2023 11:15

Бутел / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

1600 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ul.8 br20

Se prodava kukja vo Vizbegovo.
Vkupna povrshina od 120m2 so dva zasebni vleza(80+40m2) so podrum od 32m2,dve garazi i dvor od 1600m2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071318161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам