1 / 7
Opel Astra
4.100 €
Денес 09:24

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Голем сервис (ребрести затегнувачи) пред 17.000 km Мал сервис (масла и филтри, нов антифриз) пред 150 km 4 нови гуми може да се заменат

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Brajan
Потврден огласувач
071313015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам