1 / 11
Samsung Gear S2 Classic - Kako nov
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.02.2023 09:28

Кичево

Prodavam Gear S2 Classic, vo crna boja so kozni remcinja vo dobra sostojba, so originalnata kutija, polnac i extra remce. Cenata e po dogovor.
Za povekje info, pisete na Viber, SMS ili dzvonete.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
074747764
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам