1 / 12
Opel Calibra 2.0
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 17:14

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Calibra

Година:

1994

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Opel Kalibra 2.0 benzin/plin atest, registrirana e do 07.2023, vo top sostojba, novi amortizeri (gratis davam eibach sportski spirali), servisirana, so full oprema (servo, abs, airbag, bord, el na stakla i retrovizori, koza, greaci na sedista, greaci na retrovizori, hella farovi itn…) isto ima sportski izduv Asso (mnogu dobar zvuk, pukat i sl… mozete da dobiete video ako ste zainteresiran 😁) itn…
Cena po dogovor, moze i zamena so moja ili vasa doplata…
Info: 079 341 620 Petar…

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Петар
Потврден огласувач
079341620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам