1 / 5
Glanc novi ne koristeni
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 22:46

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se e novo ne koristeno
Golem polnac za akumulatori site vidovi 6v,12v
Cena 3.000den
Mal polnac za akumulatori site vidovi 6v,12v
Cena 1.400den
Boca za duvanje na baloni POLNA GLANC NOVA NE KORISTENA
Cena 1.500den

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070384888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам