1 / 8
SSD 256 GB NVME
1.990 МКД
Денес 12:47

Кочани / Кочани

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава SSD диск 256GB NVME
Можна испорака низ цела Макдонија на домаѓна адреса.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Филаделфија Дооел
Потврден огласувач
078344755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам