1 / 12
Машини за производство на мебел (половни)
22.000 €
29.05.2023 17:38

Кочани / Кочани

Се продават или издаават по закуп машини за производство на мебел.Машините се во употреба се наогаат во производствен погон во Кочани.
Ова се машините
Кантерица 12000 евра
Кројачка 3000 евра
Вентилација 2000 евра
Компресор 5000 евра
и други машини
За информации на телефон 078 344 561 или 078 443 138

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Филаделфија Дооел
Потврден огласувач
078344755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам