1 / 12
MERCEDES S320 FULL+FULL
18.000 €
20.01.2023 20:24

Арачиново / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 320

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Mercedes S320
2009 model
at 217 thousand km
all maintenance just done
engine gearbox is very good
-seat heating
-massage seat
-memory seat
-navigation
-air suspension
-speed stabilization
-harman cardon sound system
-Bluetooth
-19 inch rim tire

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

osman
Потврден огласувач
38971869448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам