1 / 8
Opel Corsa 1.2 benz.plin
3.950 €
4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2023 15:33

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Corsa 1.2 benzin/plin
Registrirana cela godina
Komplet servis mal/golem napraven pred 700km.
Lanće, kaiŝ ulje filtri
Poveke info na: 076 779 779

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
075262263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам