1 / 1
Drzac za agolna brusilica staticen
1 €
01.03.2023 13:31

Битола / Битола

Postolje za agolna brusilica
19×29×27cm
Staticen drzac mengeme
Parkside gemany

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
071/73-88-65
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам