1 / 1
MSI RTX 3060 12GB GAMING X Kako nova
350 €
28.01.2023 15:22

Скопје Центар / Скопје

Prodavam MSI RTX 3060 GAMING X, koristena za gaming

Grafichkata e kako nova, RGB lighting i ostanato

Super za gejmanje 1080p i 1440p

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Петре
Потврден огласувач
078500385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам