1 / 12
Строг центар во зграда на Ремис
120.000 €
130.000 €
18.03.2023 11:51

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

76 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Абас Емин бр.8

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ двособен стан бр. 34 со вкупна површина од 76 м2 (стан со површина од 59 м2, тераси со површина од 9 м2 и остава со површина од 8 м2) на ул. Абас Емин бр. 8, Зграда 1, , Влез 1, Кат 5, со лифт, во Охрид, КО Охрид 3, КП 14758/1, со чист Имотен лист (централно градско подрачје, веднаш до градскиот пазар, во новата полукружна зграда на Ремис). Станот е со западна оринетација. Истиот располага со пространа дневна соба, трпезарија, кујна и тераса, како и спална соба (голема, може да се подели на спална и детска) со тераса, тоалет и остава. Станот е НОВ, невселен и дополнително реновиран. Одличен е за фамилијарно живеење или за повремен престој. Цена 120000 ЕУ. Зградата е градена по сите европски стандарди со енергетска ефикасност.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам