1 / 6
Stan vo centarot na Stip
450 €
21.01.2023 09:35

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Stip od 120m2, so 3 spalni, dnevna so trpezarija, kujna i 2 kupatila za podolg period.
Kontakt 078368407

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Martin
Потврден огласувач
078368407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам