1 / 5
Se prodava Asus laptop model X54H neispraven
1.500 МКД
21.01.2023 09:51

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Asus laptop model X54H pala no nema slika super socuvan nema baterija polnac ima cena 1500 denari

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам