1 / 4
Stanovi vo gradba od 31m2 do 70m2 Bul.Turisticka - ZDRAVESKI
1.200 €
04.03.2023 11:08

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

31 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2024

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Бул. Туристичка

Станови во градба на бул.Туристичка- Охрид
Квадратури од
Вертикала 1 и 7 🔸31м2
Вертикала2 🔸70м2
Вертикала 3 и 5 🔸54м2
Вертикала 4 🔸54м2
Вертикала 6 🔸68м2
Градва со модерен дизајн, врвен квалитет и инжењеринг.

📍Бул. Туристичка
🔹Ceresit енергетски ефикасен фасаден систем
🔹Термо блокови за цврста градба
🔹Санитарија Herz-unitas
🔹Вградено казанче Grohe
🔹Egger ламинат дебелина 10мм ( избор од повеќе модели)
🔹Плочки по соптвен избор ( од изложбениот салон )
🔹Водоводна и електро инсталација од познати брендови
🔹Инсталација и држачи за клима уред
🔹Краен рок за градба 12.2024
🅿️Паркинг места во гаража (ниво -1)
💶Цени од 1200€м2 до 1300€
Без агенциска провизија
☎️За повеќе информации обратете се на:
📞Ѓоко: 078/303-253
📞Јулијана: 076/361-360

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 30m2

1 €

Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 43m2

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам