1 / 10
Prodavam apartman vo gradba
28.000 €
21.01.2023 11:19

Дојран / Гевгелија

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Nov Dojran nas.Kaldrma

Prodavam apartman vo gradba so pogled kin ezero i 50 m vozdusna linija od nego vo sklop na apartmanot sleduva 1 parking mesto

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078439295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам