1 / 4
Opticki Laser nov nekoristen
3.000 МКД
14.02.2023 11:10

Куманово / Куманово

Se prodava optichki laser za proverka na opticka signalizacija,
nov nekoristen,
mozhe da se vidi vo sekoe vreme,
a mozhe i da se isprati po kargo.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
077588557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам